Zdenka Blechová Kvarteto: Zákony Vesmíru

Rok vydání
2014

Karty jsou boží

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Jsou pro mě velkým přínosem.

Naučné a poučné.

Přibližná doba hraní
30 min
Rok vydání
2014

Tyto karty jsem vytvořila jako společenskou hru. Kvarteto jsem ráda hrála, hlavně v dětství. Tehdy jsem se jejich prostřednictvím učila slušenému chování. Měla jsem tyto karty ráda a mám je ve své mysli dodnes.

Tato hra vás naučí pochopit hodnoty člověka. Díky ní můžete pochopit rozdíl v tom, když něco dělám pro sebe a pro druhé. Když jednám srdcem a když jednám rozumem, když věřím sobě a když uvěřím druhým. Když se rozhodnu sám a když si nechám poradit, když miluji druhé a když mám rád sebe. Když čekám na ocenění druhých a jak ocenit sám sebe. Karty jsou určeny pro malé i velké.

Současně si prostřednictvím karet můžete každé tři měsíce vyložit, co se právě děje ve vašem životě. Zamícháte karty a vytáhnete postupně tři karty. První karta bude znamenat, co se právě učíte, druhá karta, co si máte uvědomit a třetí karta, co máte pochopit.

• Autor: Blechová Zdenka
  • Rok vydání: 2014
  • Vazba: Paperback
  • ISBN: 978-80-87413-37-1
  • Rozměry: 104 x 147

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Karty jsou boží

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Jsou pro mě velkým přínosem.

Naučné a poučné.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

Kvarteto velmi pěkné, hra pro celou rodinu.

• , zakoupeno v e-shop Zdenky Blechové

• Jde o pomoc v duchovním růstu

Jde o posílení mého "JA""

poučná "hra"

• Miluji knihy paní Blechové

Knihy,karty i hudba z tohoto e-shopu otvírají krásnou cestu do mého nitra, k mojí podstatě. Moc oceňuji.

ANO