Rexhry Pásovec

Doporučená nabídka Svět her
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Více než měsíc • 1 varianta59 Kč98 % • 2 744 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč7 recenzíDalší informace

2022

Recenze

• Jednoduché na vysvětlení
    • Rychle zahráno
    • Pro menší děti vzdělávací, minimálně trochu procvičí mozek i dospělí.
    • Malá krabička, když jsme házeli kostky do víka od produktu, v pohodě se dá hrát i ve vlaku.
    • Někomu nemusí vyhovovat míra náhody, ale to u kostek je jasný, že tam je.

Deti hra velmi bavi, skvela na zakladni pocty, rychla

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Hra se dá vysvětlit za 5 minut, ale NENÍ triviální. My (věk 51, 50, 49, 15) jsme ji hráli asi půl hodiny v kuse. Trochu jsme upravili pravidla, hrajeme s OTEVŘENÝMI (ODKRYTÝMI) KARTAMI, dá se víc taktizovat.

Parametry produktu

30 min
Rok vydání
2022

Popis produktu

Pásovec je zábavná hra, ve které je cílem hráčů zbavit se číslovaných karet. Ty mají hodnotu od 1 do 20 a hráči se jich můžou zbavit, pokud na součtu kostek hodí číslo odpovídající kartám v ruce. Vtip je v tom, že ve hře jsou tři různé barvy kostek, které na sobě mají různá čísla. Hráči tak musí vymyslet, které z nich zvolit, aby to správně padlo. A pokud nepadne, nemusí zoufat, ve hře jsou i žetony pásovců, které umožní hody modifikovat. Pásovec je malá chytrá hra, kterou si jako rychlovku můžou střihnout dospělí, báječně se ale hodí i pro hraní s dětmi, třeba na procvičování počtů. ***** * Počet hráčů: 1-6 * Minimální věk: 8+ * Délka hry: 20 min

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Více než měsíc • 1 varianta49 Kč97 % • 7 294 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta49 Kč96 % • 13 481 recenzíDalší informace

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
5 ×

• Jednoduché na vysvětlení
    • Rychle zahráno
    • Pro menší děti vzdělávací, minimálně trochu procvičí mozek i dospělí.
    • Někomu nemusí vyhovovat míra náhody, ale to u kostek je jasný, že tam je.

Deti hra velmi bavi, skvela na zakladni pocty, rychla

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Více než měsíc • 1 varianta49 Kč96 % • 13 481 recenzíDalší informace