Piatnik Cocotaki

2 - 10
Přibližná doba hraní
15 min

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

• Hra pro celou rodinu :-) Nenáročná pravidla. Zasmějete se. Doporučuji.

Opravdu povedená hra, doporučuji. Je skvělá, neotřelá, vtipná. Doporučuji rovněž tento obchod (i-hračksrstvi.cz), dodání super rychlé a to dokonce v čase vánočním :-)

Věk od
5 let
Počet hráčů
2 - 10
Přibližná doba hraní
15 min

Bláznivá karetní hra s veselými zvířátky!

Tato hra je divočejší, pestřejší a šílenější než všechny, které jste doposud poznali! Jakmile položíte kartu na stůl, musíte napodobit správný zvířecí zvuk.

Kdo se první zbaví všech svých karet, vyhrává.

• Hrací doba: 15 minut
  • Balení obsahuje: 112 karet a 1 pravidla hry

prostě skvělá

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

• Hra pro celou rodinu :-) Nenáročná pravidla. Zasmějete se. Doporučuji.

• Báječná hra, trochu mi přijde jako příprava na dospelacke karetni hry (dává se barva na barvu nebo zvíře na zvíře:-) má dvě obtiznosti

Určitě doporučuji, baví sedmileté dítě i dospělé, pochopit se dá celkem rychle