Inspirační karty Cesta životem krabička

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Pokračování úspěšného souboru karet Cesta k sobě. Tentokrát se témata zaměřují na vnímání světa kolem nás a naší cesty životem. Jsou mnohem hlubší a vyvolávají pozoruhodné reflexe.

Život je jako řeka razící si cestu od pramene k oceánům. Občas si lebedíme v zátoce a jindy bojujeme v peřejích. Někdy plaveme s proudem a jindy zase proti. Procházíme různými životními etapami, které nakonec pominou. Náš cíl je být milujícím, spokojeným a moudrým člověkem, který je užitečnou součástí světa. Existuje důvod, proč jsme se narodili, a je jen na nás, kdy to pochopíme. Celý život se snažíme porozumět sobě a světu kolem nás. Často ale nemůžeme vystoupit z vlastních vzorců chování. Mnohdy si myslíme, že příčinou našeho neštěstí je okolní svět. Ale skutečnou příčinou nespokojenosti je to, jak ho vnímáme. Naše vztahy k lidem, věcem a hodnotám jsou základními principy určujícími naše štěstí. Obrázky nám poskytují příležitost nastavit zrcadlo vlastním pocitům lépe než slova. Vnímání zrakem je přece o pár desítek miliónů let vyvinutější než porozumění textu.

Smyslem obrázků je otevírat důležitá životní témata ve skupině, v rodině a především pro nás samotné. Vyberte si nebo náhodně vytáhněte kartičku a pak si o ní povídejte či přemýšlejte. Pozorujte své pozitivní i negativní reakce. Vzpomeňte si na vlastní prožitky, které se vám k danému tématu vybaví. Nechte se unášet vlastní představivostí. Je to pozoruhodná dobrodružná cesta krajinami vnitřního světa.

S láskou Lucie Ernestová

• Hmotnost: 490 g
  • Formát karet: 12 x 17 cm

Karty jsou uschovány v papírovém obalu.

Produkt zatím nemá žádné recenze.