Efko Noemova Archa

Proč nás láká historie? Minulost nám poodkryje Noemova archa. Kdo ví, proč se dobrák Noe nerozhodl pro kánoe? Noemova archa je zábavná a jednoduchá hra pro všechny věkové...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta29 Kč94 % • 44 955 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 905 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč82 % • 5 293 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč89 % • 878 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 59 056 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 7 292 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 39 825 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 26 579 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč75 % • 71 recenzíDalší informace

15 min
Rok vydání
2018

• , zakoupeno v Dobré knihy

Hru jsem koupila jako dárek pro dítě, okamžitě zaujala. Zcela jistě ji doporučuji.

• jiný tip hry
    • ilustrace
    • Zatím nic

zatím jsme nehráli je to dárek, ale vypadá kvalitně a líbí se mi ilustrace hry.

• , zakoupeno v Svět her

Hra vhodná spíš pro mladší děti, ale líbí se i mladším školákům.
    Jednoduchá pravidla.

Přibližná doba hraní
15 min
Rok vydání
2018

Noemova archa je zábavná a jednoduchá hra pro všechny věkové kategorie. Při hře se nepočítají políčka, ale postupuje se podle barev a díky tomu mohou hrát i malé děti.

Stejně jako Noe se v co nejkratším čase naloďte i se zvířaty na svou archu. Vyhrává ten, kdo nejdříve naplní svou archu všemi zvířátky.

Hra rozvíjí jemnou motoriku, představivost, komunikační schopnosti a sociální cítění. Podněcuje v dětech zdravou soutěživost a zábavnou formou je motivuje k získávání nových dovedností a znalostí o světe.

Společenská hra pro děti od českého výrobce EFKO.

Hra obsahuje: návod, kruhový hrací plán, hrací kostku a 25 žetonů s figurkou

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dobré knihy

• jiný tip hry
    • ilustrace
    • Zatím nic

zatím jsme nehráli je to dárek, ale vypadá kvalitně a líbí se mi ilustrace hry.

• , zakoupeno v Svět her

Hra vhodná spíš pro mladší děti, ale líbí se i mladším školákům.
    Jednoduchá pravidla.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Krásná hra
  • , zakoupeno v Pompo.cz

Hru si vyžádaly mé vnučky a byla přijata s velkou radostí. Vzhledem k tomu, že s nimi nebydlíme v jedné domácnosti a vídáme se zřídka, víc informací vám bohužel nemohu poskytnout.

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

Koupila jsem hru pro 5letého synka. Kvalitní provedení. Malého zaujala. Pro 2 - 4 hráče. Několik variant hry.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Hra k odreagování