Cool Mini Or Not Bloodborne: The Card Game

Počet hráčů: 3-5 Doba hraní: 45-60 minut Věk: 14+ Hra je v angličtině.   Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být...
Doporučená nabídka Veselý drak

Přibližná doba hraní
45 min

• , zakoupeno v imago.cz

• hra je rozmanitá, dá se u ní taktizovat a přemýšlet nad strategií
    • průběh hry je nepředvídatelný, takže se člověk nikdy nenudí =)
    • parádní ilustrace
    • pravidla mají pár mezer, nepočítají s některými situacemi, ke kterým ve hře může dojít, některé body jsme si každý vyložili trochu jinak

Prvních pár her bylo malinko zmatených, nad pravidly jsme občas museli diskutovat a nebo se dohodnout, jak budeme postupovat v situacích, které v nich popsány nebyly, ale nešlo o nic, co by nějak výrazně narušilo běh hry. Jakmile jsme se do hry ponořili, neodtrhli jsme se na několik dalších hodin. Byla koupena jako dárek a obdarovaný byl nadšený =) I za mě super.

Věk od

• Počet hráčů: 3-5
  • Doba hraní: 45-60 minut
  • Věk: 14+

Hra je v angličtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v imago.cz

• hra je rozmanitá, dá se u ní taktizovat a přemýšlet nad strategií
    • průběh hry je nepředvídatelný, takže se člověk nikdy nenudí =)
    • parádní ilustrace

• Co se týče designu, nemůžu hodnotit jinak než plným počtem. Na karetku vypadá skvěle, obsahuje spousty komponent, a inse...

Zobrazit celou recenzi na deskolog.webnode.cz