Albi Pexeso: Pořekadla

10 min
Rok vydání
2023

• , zakoupeno v agatinsvet.cz

Náročnější pexeso, pro děti těžší, ale bude naše oblíbené .
    Určitě doporučuji !!!!

Přibližná doba hraní
10 min
Rok vydání
2023

Vědomostní pexeso vychází z klasického pexesa. Nehledají se však dva stejné obrázky, ale dvě informace, které k sobě patří. Text je doplněn i motivem tvořícím celek, jakmile se dvě k sobě patřící kartičky položí vedle sebe či pod sebe. Díky vědomostnímu pexesu si můžete oživit znalosti hlavních měst Evropy či historie, připomenout si osobnosti 20. století, projít si památky a zajímavosti, znovu se pobavit u filmových hlášek nebo se rozpomenout na světová nej.

Přehled vydaných vědomostních pexes: - Pořekadla -

• Délka hry: 15 min
  • Počet hráčů: 2-5
  • Věk hráčů: 12+

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v agatinsvet.cz

Náročnější pexeso, pro děti těžší, ale bude naše oblíbené .
    Určitě doporučuji !!!!

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• naučí nás nebo dovolí zopakovat si pořekadla, ne každý je zná
  • , zakoupeno v HRAS

• opět super, doporučujeme - máme z této řady již 5 druhů
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v SEVT

• hezké balení
    • krásné zpracování

Zakoupili jsme kompletní řadu těchto pexes. Jsou poučné, hezké a určitě udělají radost všem hráčům.

• kvalitní provedení
  • , zakoupeno v Mrakyhraček

pro malé i velké

• , zakoupeno v ALBI

• pexeso naprosto splnilo naše očekávání

Je spíše pro starší, ale děti se při pexesu mnoho naučí a zabaví. doporučuji!

• , zakoupeno v LEGENIO

Koupila jsem jako dárek ke jmeninám,ale prozatím nevím odezvu.

• zajímavé pexeso
    • rozvíjí komunikaci
    • obnovuje znalost přísloví
    • dá se použít i k jiné kreativní hře

hra pro děti i dospěláky, i já se mám co učit

• pěkně vypracované
    • nevím o ničem

vřele doporučuji, pobaví se děti i dospělí