ADC RobotiCS deck

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: ADC Hra karetní Roboti CS česká verze *SPOLEČENSKÉ HRY*. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: hry pro děti. Původní...
Doporučená nabídka deskove.cz

Přibližná doba hraní
15 min
Rok vydání
2015

• Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: ADC Hra karetní Roboti CS česká verze *SPOLEČENSKÉ HRY*. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: hry pro děti. Původní česká karetní hra s originální tématikou. RobotiCS deck-building karetní hra, která nabízí každému hráči možnost stát se Programerem mohutných robotů, kteří spolu svedou bitvu.
  • Ve hře se odvíjí souboj Alfa-Robotů podporovaných Programery. Alfa-Robotům ubývají zásahové body a body štítu, kdežto Programerům přibývají žetony vyčerpání. Svými schopnostmi se navzájem doplňují. Ovšem Alfa-Robot může nést vždy jen jeden kus karty výbavy, a tak hráč musí do balíčku pořídit i Beta-Roboty a přiřazovat karty výbav i jim. Hru můžete zvrátit i okamžitými Programovými kartami Akce a Reakce. Ve hře vznikají různé strategie, např.: discard, healing, multiplikace Beta-Robotů, agro, aj. 203 karet v balení zaručuje pokaždé nespočet různých herních kombinací.

Karetní hra RobotiCS je optimalizována pro hru dvou hráčů. Hrát ji můžete ale také ve třech či čtyřech, a tak je určena i celým rodinám a skupinám přátel. Jednoduchá struktura hraní je založena na stavbě strategie během hry a reakcích na kroky soupeře. Nepřipravují se tedy balíčky před turnajem (rozdíl oproti sběratelským karetním hrám). Není třeba již dokupovat žádná doplňková balení, veškerý strategický potenciál hry se nachází v základním balení. Nabízí hodiny zábavy a příležitost setkat se s novými lidmi a nezávazně pohovořit na jakékoliv téma. Stabilní herní formát a identické startovní podmínky garantují všem stejné šance vyhrát.

• Rozměry balení (š v h): 14,5 x 9 x 6cm

Hračka je vhodná pro děti od 10 let

• , zakoupeno v TLAMA games

• Malé popisy na kartách, špatně čitelné
    • Materiál karet a žetonů

• Bezva hra plná příběhů s roboty a programátory. Vyhovuje mi, že se dá různě kombinovat, deck-building.
    • Zapracovat na výrobním zpracování, ale znám i horší...

Určitě hru doporučuji, není nijak náročná na pochopení a skvěle se při ní člověk odreaguje.

• - Jednoduché k naučení
    • - Dostatek možných strategií
    • - Česká hra
    • - Nakupování obalů. =D

Skvělá hra pro Vás a Vaše kamarády.

• Možnost hrát při svíčkách, když vypadne proud...
    • Celá v češtině.
    • Vhodná i pro nováčky.
    • Dává na výběr velké množství strategií.
    • Velmi příjemný herní systém.

Oproti počítačovým hrám má výhodu, že nejste závislí na internetu ani elektřině. Můžete si postupně vyzkoušet různé strategie, nebo dokonce přijít i na svou vlastní. Narozdíl od jiných deck-buildingových her obsahuje herní balíček všechny potřebné věci pro hru, nemusíte si nic zvlášť dokupovat, nebo nahrazovat něčím jiným. Celkovou atmosféru hry dokresluje velmi pěkná a zajímavá grafika karet. Hru si užije jak samotný hráč, tak i pozorovatel. Navíc je možné hrát ve dvou, nebo i ve čtyřech, což ještě více rozšiřuje strategické možnosti hry.
    A sama za sebe označuji tuto hru za naprosto ekologickou, neboť jsou všechny karty ve hře plně recyklovány a žádný robošrot nezůstane jen tak ležet na skládce :-)

• Parádní strategická hra pro 2 hráče, přizpůsobitelná i pro 3 - 4. Dobré mechanismy a gradující tok hry. Pokaždé trochu jiná situace a tím nutnost reagovat, což tvoří proměnlivé herní prostředí. Paráda.
    • Vesměs nic

Vybral jsem si hru pro téma robotů a vůbec mě to nezklamalo - hra je napojená na celé knižní pozadí. Hra se dobře učila a hrála. Praktické balení je lepší než hromada krabic plnící skříň vzduchem. Rozhodně doporučuji produkt všem ať již jako dárek nebo pro rychlou přemýšlivou zábavu. Jsem poměrně náročný hráč a tahle hra mi mechanikama přirostla k srdci.

• VHODNÁ PRO STRATEGICKÉ ZELENÁČE: Ačkoliv jsem nebyl doposud fandou strategických her a karetních strategických už vůbec ne, tato hra mě velice zaujala. Za celým projektem stojí kolektiv velmi přátelských a ambiciózních kreativců, kteří mají letité zkušenosti s top deskovými hrami podobného typu.
    • PESTRÁ A POUTAVÁ: Hra je zajímavá díky velkému spektru různých druhů karet, množstvím variací možných strategií a v neposlední řadě grafickému ztvárněním. Vše naprosto originální a neotřelé.
    • SKVĚLE HRATELNÁ: Pro hráče je důležitá skvělá hratelnost a příběh. Ani jedno tato hra nepostrádá. Jednotlivé postavy mají duši a svůj příběh, který autor hry ztvárnil v doprovodné knize.
    • NAPÍNAVÁ: Do hry vstupujete v roli programmera (kterého si na začátku hry tajně vylosuje), který v průběhu hry "tuní" svého alfa robota a pomocí doprovodných Beta robotů, zbraní, kartiček zdrojů a obrany usiluje o vyčerpání programmera soupeře a zničení jeho alfa robota.
    • KOLEKTIVNÍ: Nejlepší je, když hrají dva hráči proti sobě. Hrát ale můžete klidně i ve čtyřech lidech.
    • NAUČNÁ: Sympatické je, že Robotics nejsou jen o hraní, ale snaží se mladou generaci přimět ke komunikaci face to face a v neposlední řadě i vzdělávat. Každá kartička obsahuje zdrojový kód v programovacím jazyce.
    • CENOVÉ DOSTUPNÁ: poměr cena a užitná hodnota: palec nahoru, hru si zahrajete jak se svým mladším sourozencem, klidně tak se svým dědečkem :-)
    • Herní plán prozatím v podobě papírové skládačky

Kašlete na počítačové hry, které jsou na jedno brdo a vyzvěte své kamarády na robotický souboj!
    Hru mohu vřele doporučit.
    Skvělý tip na vánoční dárek

• Originální hra
    • velký počet strategií
    • český jazyk

Velmi originální hra, u které se musí hodně přemýšlet. Osobně jsme z ní nadšený, protože to je přesně typ her, který mám rád. Určitě doporučuji.

• Jednoduché na pochopení
    • Vtipné zpracovaní ilustrací
    • Nízka cena
    • Vysoký faktor zábavy :))
    • Na vyvojí lepšího hracího plátna se už pracuje))

Hru jsme během chvíle pochopily a začali si jí náramně užívat, hlavně všichni mají stejné možností a tak není nikdo v lepší pozici jak je naproti tomu u Magicu nebo Pokémonů, kde musíte vynaložit nemalé finanční usílí aby jste si posbírali deck, který chcete hrát. Hru můžete brát všude sebou jelikož je v krásně mále přenosné krabičce a nezabíra moc místa.
    Jestli chce zkusit něco nového tak neváhejte a zkuste si ji určitě nebudete litovat :))

• Skvělá, rychlá desková hra, která kohokoliv zaujme!

Jsem velký fanoušek robotů, takže desková hra s touto tématikou mě velmi nadchla. Doporučil bych jí komukoliv, protože je zábavná, rychlá a zároveň skvěle udělaná, ať už z grafického, či herního hlediska.

Určitě skvělý dárek na Vánoce! ;)

• Téma
    • Herní systém (žádné boostery)
    • Herní mechaniky
    • Obrázky
    • Když budu chtít za každou cenu něco najít, tak maximálně herní plán je trochu neforemný, ale upřímně, kdo hraje s herním plánem více než jednu hru :)

Hru jsem si vyzkoušel na veletrhu For Toys a ihned jsem si jí musel koupit. Jasnost a jednoduchost pravidel spolu s perfektní hratelností a rychlým herním stylem a tématikou robotů? Kdo by mohl odolat :)